Game box, çok oyunlu, nostaljik, jetonsuz ev ve ofis tipi kollu atari makinası. Atari salonunun havasını artık evinizde fazlasıyla yaşayabiliceğiniz bu modelle dışarı da cafelere giderek oynamanıza gerek yok, ofisinize evinize alarak fazla da yer kaplamadığından sizi rahatsız etmeyecektir doya doya oynayabilirsiniz.

Bir çok doksanlı yılların oyunlarının içinde bulunduran bu model arcade atari makinası sizi adete atari salonlarına tekrardan götürürmüşcesine bir hava verecek. Atari makinesini satın almadan gelip mağazamız da görebilir imalat aşamalarını da bakabilirsiniz. Tek tuşla oyuna giriş çıkış özelliği sayesinde bir diğer oyuna geçmek için atari makinasını komple kapatıp yeniden açmanıza gerek yoktur tek tuşla dileğiniz oyuna girer ve çıkabilirsiniz bu atari makinaları free olarak tasarlanmıştır  arkadaş ve iş ortamın da rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Kullandığımız malzemeler ticari model olan büyük atari makinalarıyla aynı parçaları kullanarak imal edilmiştir gönül rahatlığıyla alıp eviniz de uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi isterseniz atari makinasını bizzat yerinde görüp oynayarak test edebilir ve diğer modellere de bakabilirsiniz.

arcade atari makinası satılık