KİRALIK OYUN MAKİNALARI SİLİVRİ

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sektörde oluşturduğumuz güvenle, oyun makineleri kiralama sistemimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Portföyümüzde farklı boyut ve özelliklerde, mekânınıza uygun langırt masası, boks makinesi, atari makinesi, kiddie rides, çeşitleri bulunmaktadır. Tüm çeşitlerimizde en son teknolojik donanıma ve hedef kitlenin takip ettiği trende uygun alternatifler bulunmaktadır. Makine seçimini kendiniz yapabileceğiniz gibi talebiniz durumunda bizler de önerilerde bulunabiliriz.

Kiralama işlemine başlamak için uzman satış temsilcilerimize ulaşmanız yeterlidir. Yapacağımız tespit işleminden sonra makineleri kısa sürede mekânınıza ulaştırıyoruz. Kurulum, bakım, değişim ve gerektiğinde geri alım işlemleri tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır.

Kiralama sistemimiz sayesinde makinelere yatırım yapmıyor, bakım masrafından kurtuluyorsunuz. Eskime, yeni özellikli makinelerin çıkması, iş değişikliği gibi durumlarda makineyi elde çıkarma sorunu yaşamıyorsunuz. Bu sistemle her zaman gençlerin ve çocukların istediği, trend olan makineler iş yerinizde bulunabiliyor.

Yüzde 50 ciro paylaşımına dayalı kiralama sistemimizde birlikte kazanıyoruz.