KİRALIK LANGIRT MASASI SİLİVRİ

Kiralık Langırt Masası: İstanbul Avrupa yakasındaki müşterilerimiz için kar paylaşma esasına dayalı langırt makinası kiralıyoruz. Kiralama uygulamamız, kar paylaşımı esasına dayandığından müşterilerimizden sabit kira bedeli istemiyoruz. Özgün kiralama uygulamamızda elde edilen kazancın yarısı (%50) size kalmaktadır.

Kiraya verdiğimiz langırt masalarında isteğe bağlı olarak taraftar marşı çalabilmekte ve elektronik skor göstergesi bulunmaktadır. Bu uygulama ile sizlere sunduğumuz son model langırt masalarını gönül rahatlığıyla müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz.

Langırt masası kiralamanın işinize ve bütçenize olan katkılarına ilişkin aşağıda detaylı bilgi verilmiştir.

İşyerinizde langırt masası bulunmasının faydaları nelerdir?

 1. Langırt makinası uzun süredir oynanan bir oyun olduğundan, genç yaşlı tüm müşterileriniz için ilgi çekici olacaktır.
 2. Rekabetin çok çetin olduğu alanınızda, son model langırt makinaları ile müşterilerin ilgisini çeker, yeni müşteriler kazanır ve rakiplerinizin bir adım önünde olursunuz.
 3. Rekabete dayalı bu oyun sayesinde müşterileriniz iş yerinizde daha fazla zaman geçirmek isteyecektir. Bu da satışlarınızın artması anlamına gelir.
 4. Langırt makineleri hiçbir masrafınız olmadan size güzel bir ek gelir imkânı sunar.

Kar paylaşımına dayalı kiralama uygulamasının faydalanır nelerdir?

 1. İş yeri açmada en büyük masraf kalemi demirbaşlara harcanan paradır. Bu uygulama ile langırt masası için ayırdığınız parayı farklı alanlar için kullanabilirsiniz.
 2. Langırt makineleri kullanılmaya başlandıktan sonra ikinci el fiyatlarında düşüş meydana gelir. Kiralama uygulamamız sayesinde ikinci ele düşme nedeniyle yaşayacağınız herhangi bir maddi kaybınız olmaz.
 3. İş değiştirme, iş yeri kapatma vb hallerde temel sorun eldeki demirbaşların elden nasıl çıkaralacağıdır. Langırt kiralama sistemimizle böyle bir kaygınız olmaz.
 4. Teknolojinin hızla gelişmesi ve üreticiler arası rekabet nedenleriyle langırt masalarına sürekli yeni özellikler eklenmektedir. Langırt kiralama sistemimizle en yeni modele sahip olacağınızdan makine yenileme sorunuz yaşamazsınız.
 5. Özellikle gençler yeni ve bol özelliği olan langırt makinalarından hoşlandığından onlara hitap eden özellikte makineleri sunmuş olursunuz.
 6. Donanımlı ve son teknoloji langırt makineleriyle rakiplerinizin bir adım önüne geçersiniz.
 7. Langırt makinelerinin periyodik bakımları ve servis hizmeti tarafımızca karşılandığından sizin bir masrafınız olmaz.
 8. Langırt masalarında ki herhangi bir sorunda bir telefonla tarafımıza ulaşarak kısa zamanda ve öncelikli hizmet alırsınız.