Satılık jetonlu atari makinası. Üreticisinden satılık çok oyunlu, büyük ekran, para ve jetonla çalışabilen retro atari salonu makinası

Oyun salonu açmak isterseniz, cafenize farklı bir hava katıp misafirlerinize eğlendirmek ya da evinize ofisinize alarak stres atmak için satılık jetonlu atari makinası.

90’lı yılların bir çok atari salonu oyunlarını tek bir makine de toplayarak üretilen bu oyun makineleri ev kullanıcıları için de idealdir nedeni ise ticari olarak hazırlanan bu atari makinaları salonlar da oynanmak için hazırlanmış (sert ve kaba oynayan oyuncular) ev kullanıcıları rahatlıkla uzun yıllarca kullanabilir.

55 ekran, 63 ekran ve 82 ekran seçeneklerimiz vardır, atari makineniz de isterseniz para kasası olsun ya da olmasın istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Bu ürünleri yerinde görerek mağazamızdan satın alabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan çok oyunlu atari makineleri ile doksanlı yılların havasını eviniz de ve iş yeriniz de tekrar canlandırarak hoşça vakit geçirebilirsiniz. Atari salonu oyunlarını bir çoğu bu ticari model atari makinaların da mevcuttur.

Street fighter gibi bir çok dövüş oyunlarının beraberin de final fight, snow bros gibi farklı oyunlar da vardır. Tüm oyunları görmek satın almadan önce incelemek için mağazamıza ziyarette bulunu.