Silivri langırt boks makinası kiralama. Oyun ve eğlence cafelerine ciro paylaşımlı boks makinası ve langırt masası kiraya verilir. İşletmesini yaptığınız playstation cafe ya da eğlence salonlarına yarı yarıya kiralık oyun makineleri verilir.

Kiralık Langırt Oyun Makinaları

İstanbul için de bulunan ve gençlerin, çocukların yoğun olduğu oyun cafelerine, yeni nesil langırt makinası, boks makinesi gibi eğlence masaları firmamız tarafından verilir. Müşterilerinizin sadece cafenize yemek ye da çay içmek için değil, yanın da oyun oynamak içi geldiği zaman da daha çok vakit geçireceği için içeri de daha fazla harcama yapacaktır. Oyun makinaları ile siz işletmeciler kazancınızı artıracaksınız.

Oyun Makinaları Kiralama Süreci Nasıl İşliyor

İstanbul içinde bulunan mekanınıza firmamız tarafından arkadaşlar gelip gereken kontrolleri yapıyor. Cafeniz ya da oyun eğlence salonunuz için uygun olan langırt masası yumruk atma makinesi (boks) gibi makinaların tespitini yapıp sizleri bilgilendiriyorlar.

Hangi ürünlerin konulması daha uygun olacağını neden biz karar veriyoruz? Yılların verdiği iş tecrübesi ile daha önce defalarca konulan oyun makinaları hangi işletmeye uygundur bunu bildiğimizden dolayı firmadan gelen arkadaş karar veriyor.  

Bakım ve Onarım / Teknik Servis

Oyun makinalarının yoğunluğuna göre düzenli bakım yapılması gerekmektedir. Langırt masası için kol bakım boks makinası için top bakımı gibi. Çok oynanan oyun makinaları belli zaman aralığın da yenilenmesi gerekir bu tip masraflı olan işlerin hiç biri siz işletme sahipleriyle alakalı değildir. Firmamız bakım onarım teknik servis gibi hizmetleri yapmaktadır.

Ücret

Siz mekan sahipleri her hangi bir ücret ödemeden bu ticari oyun makinalarını kiralayabilirsiniz. Yoğun ve işlek olması gerekiyor cafe ya da oyun salonlarınızın. İçerisi boş ya da müşterisi olmayan mekanlara her hangi bir şekil de langırt masası ya da boks makinası kiraya verilmemektedir. Firmamız tarafından size yönlendirilen arkadaşlar bu tip sakin mekanlara onay vermemektedir.

Silivri kiralık langırt oyun makinaları