YARI YARIYA KİRALIK KİDDİE RİDES OYUN MAKİNALARI

Kiddie Rides Sallanan Çocuk Oyun Makineleri Kiralama: Yıllara dayanan tecrübemizle sizlere en yeni, en donanımlı ve en güvenilir Kiddie Rides Oyun Makinalarını sunuyoruz. Sinema, alışveriş merkezi (AVM), cafe, oyun ve eğlence merkezleri gibi çocuklu ailelerin yoğun zaman geçirdiği mekânlara yarı yarıya (%50-%50) kar paylaşımı sistemine dayalı ücretsiz kiralama yapıyoruz. Bu uygulamamızla sizlerden herhangi bir kiralama, kurulum, bakım ücreti talep etmiyoruz.

Ücretsiz ciro paylaşımlı kiralama imkânı varken, oyun makineleri satın alarak masrafınızı artırmayın. Unutmayın, oyun makinalarının ikinci el olması durumunda fiyatları düşecek, zamanla bakım masrafları artacak, birkaç yıl içerisinde eskiyecektir. Kiralama sistemimizle, ilk alım masrafını yapmayın, bakıma para harcamayın, ikinci ele düşme sonucu zarar etmeyin, müşterinize her zaman en yenisini ve en donanımlısını sunmayı garanti altına alın.

 

Mekanınıza Kiddie Rides Oyun makinası koymanın faydaları nelerdir?

 1. Ailelerin çocukları için en fazla harcama yaptığı zaman dilimi ilk birkaç yaştır. Kiddie rides makineleri ile bu fırsatı kaçırmayın.
 2. Aileler özellikle küçük çocuklarının isteklerini geri çevirmezler. Jetonlu sallanan çocuk oyun makineleri ile küçük çocuklu aileleri mekânınıza çekebilirsiniz.
 3. Ailelerin mekânınızda daha fazla zaman geçirmesini sağlayarak, sunduğunuz asıl hizmetlerinizden kazancınızı artırabilirsiniz.
 4. Oyun makinalarından ayrıca ek gelir elde edersiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan bizi aramak ve makinalar için küçük bir bölüm ayırmaktır

 

Sorularla Kiralama Sistemimiz

 1. Kira ücreti aylık ne kadardır?

Kâr paylaşımına dayalı sistemde herhangi bir kiralama ücreti ödemezsiniz.

 1. Bu sistemden kazancım ne kadar olur?

Kazancınız tamamen makinaların kullanımına dayalıdır. İşyeriniz çocuklu ailelerin yoğun olduğu bir yerdeyse kazancınızda bu oranda yükselecektir.

 1. Payıma düşen yüzde 50 ödemeyi ne zaman alacağım?

Satış temsilcimiz belirli aralıklarla işyerinize gelerek makinaları açacak ve içerisinden çıkan miktarın yarısı o anda size takdim edecektir.

 1. Oyun makinaları yeni mi, donanımı nasıl?

Portföyümüzde bulunan makinalar, piyasadaki en yeni, en çok rağbet gören, en donanımlı olanlardır.

 1. Makinelerin türüne kim karar veriyor?

Satış temsilcimiz tarafından sizlere portföyümüz gösterilecek ve istediğiniz makinalar getirilecektir. Talep etmeniz durumunda satış temsilcimiz sizlere önerilerde bulunacaktır.

 1. Makinaları işyerime kim getiriyor?

Bizlerle iletişime geçtikten ve anlaşma sağlandıktan sonra talep ettiğiniz makinalar tarafımızca işyerinize getirilecek ve montajı yapılacaktır.

 1. Makinalarda zamanla oluşabilecek teknik sorunların tamiratı nasıl gideriliyor?

Herhangi bir sorun olduğunda tarafımıza bilgi verildikten sonra uzman ekibimiz tarafından gerekli tamirat işlemleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ayrıca makinelerin rutin bakımları yapılmaktadır.

 1. Herhangi bir nedenle oyun makinalarının kullanılamaz duruma gelmesi halinde nasıl bir işlem yapılmaktadır?

Makinalardaki sorunlar tamiratla giderilemeyecek durumdaysa, yerine yeni bir makine getirilecektir.

 1. İstediğim zaman anlaşmadan vazgeçebilir miyim? Herhangi bir yükümlülüğüm var mı?

Herhangi bir nedenle (işyeri kapatma, iş değişikliği vs) anlaşmazdan vazgeçmeniz durumunda tarafınıza herhangi bir maddi yükümlülük yoktur. Bizleri bilgilendirmeniz durumunda anlaşma sonlandırılacak ve makineler işyerinizden alınacaktır.